Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Weź udział w Otwartych Mistrzostwach Przemyśla w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Zawody odbywają się w czerwcu każdego roku. Udział w zawodach może wziąć każdy bez względu na wiek oraz płeć. Celem imprezy jest popularyzacja sportu pływackiego wśród dzieci i młodzieży, jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych. Upowszechnianie umiejętności pływania i bezpieczeństwa na wodach. Zawodnicy rywalizują w siedmiu kategoriach wiekowych, rozgrywa się siedemnaście indywidualnych konkurencji wśród dziewcząt i chłopców oraz sztafety. Każdego roku udział w imprezie bierze ponad 150 osób.

 

Zostań maratończykiem i wystartuj w Maratonie pływackim z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Zawodnikom przyświeca olimpijskie motto z Helsinek z 1952 roku „Piękne jest zwycięstwo, lecz jeszcze piękniejsza szlachetna walka”. Celem tego wydarzenia jest uczczenie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz integracja mieszkańców podczas ważnego święta narodowego i pokazanie tego, że wspólnie możemy wiele. Udział w maratonie biorą wszyscy, najstarszy zawodnik jak dotąd liczył sobie 77 lat, najmłodszy 7 lat. Zawodnicy startują w sześciu kategoriach wiekowych, prowadzona jest klasyfikacja open. Wspólnie przepłynęliśmy już 400700 metrów.

 

...... ...... ...... ...... ......