Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

VII Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w pływaniu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

Przemyśl 03 czerwca 2018 roku

Zakończyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Przemyśla w pływaniu. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Przemyśla za objęcie imprezy honorowym patronatem. Klub Pływacki "Orka" Przemyśl gościł zawodników z klubu "Delfin" Horyniec-Zdrój oraz innych zawodników z Przemyśla i okolic. Łącznie wystartowało ponad 130 pływaków, zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych, odbyły się wyścigi sztafetowe. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przemyśl 02 maja 2018 roku

Odbyła się czwarta edycja Maratonu pływackiego z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Wystartowało ponad stu dwudziestu uczestników, został ustanowiony nowy rekord Przemyśla 286,15 km. Dziękujemy zawodnikom za udział w imprezie, władzom miasta za udostępnienie basenu.

 

Półkolonia pływacka

Przemyśl 05 luty 2018 roku

W drugim tygodniu ferii odbyła się zimowa półkolonia pływacka. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni w Przemyślu oraz w Jarosławiu. Zwiedziliśmy Narodowe Muzeum Ziemi Przemyskiej, byliśmy też w kinie Helios.

 

Obóz narciarsko - pływacki

Czarna Góra 28 styczeń 2018 roku

W dniach 28.01.2018 - 03.02.2018 roku w Czarnej Górze odbył się obóz zimowy. Uczestnicy tej wyprawy doskonalili swoją jazdę na nartach oraz mieli zajęcia na pływalni. Zwiedziliśmy też Kopalnię Złota w Złotym Stoku.

...... ...... ...... ...... ......