Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

Przemyśl 25 listopada 2017 roku

W tym roku finał konkursu odbył się w Hotelu Accademia.

X Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Horyniec-Zdrój 11 listopada 2017 roku

Młodzi pływacy z KP Orka Przemyśl wraz z trenerami uczcili Narodowe Święto Niepodległości na sportowo, biorąc udział w zawodach pływackich, które odbyły się 11 listopada w Horyńcu-Zdroju. Spośród 13 klubów uczestniczących w zawodach nasi dzielni pływacy zajęli 3 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 7 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych medali. Świetnie zaprezentowała się również sztafeta pływacka w składzie: Natalia Szymańska, Marcel Gaweł, Mikołaj Pyrcz, Jakub Pyrcz, która wywalczyła 2 miejsce na podium. Gratuluję wszystkim zawodnikom oraz trenerom i życzę dalszych sukcesów. Marzena Pyrcz.

Półkolonia pływacka

Przemyśl 21 sierpnia 2017 roku

Gratulujemy pływakom wzięcia udziału w półkolonii pływackiej.

Letni obóz pływacki

Solina 26 czerwca 2017 roku

Tuż po zakończeniu roku szkolnego wspólnie wzięliśmy udział w obozie sportowym, który w tym roku odbył się na Solinie.

Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w pływaniu

Przemyśl 04 czerwca 2017 roku

To była już szósta edycja Otwartych Mistrzostw Przemyśla w pływaniu.

Maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przemyśl 02 maja 2017 roku

Pani Marciniak Jadwiga w wieku 68 lat pokonała dystans 1550 metrów w ciągu jednej godziny. Wynik ten osiągnęła podczas Maratonu pływackiego z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który odbył się w 2016 roku. Maraton to propozycja dla wszystkich sympatyków pływania. Organizacja tego typu imprezy to propagowanie zdrowego stylu życia. Ważna dla nas jest idea integracji podczas ważnego święta narodowego i pokazanie tego, że wspólnie możemy wiele. W tegorocznym maratonie udział wzięli pływacy w każdym wieku. Wspólnie pobiliśmy rekord ustanowiony w 2016 roku, który wynosił 204150 metrów. Od początku wierzyliśmy, że jest to wynik możliwy do poprawienia. Udało się! Wspólnie ustanowiliśmy nowy rekord, przepłynęliśmy 240450 metrów. Uczciliśmy ten dzień wspólnie, rodzinnie. Podczas zawodów przyświecało nam olimpijskie motto z Helsinek z 1952 roku „Piękne jest zwycięstwo, lecz jeszcze piękniejsza szlachetna walka”. Zawody odbyły się na krytej pływalni Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu, ul. 22-go Stycznia 8. Pływalnia została udekorowana flagami, podczas rozpoczęcia został odegrany hymn narodowy. W trakcie zawodów rozbrzmiewały utwory muzyczne o zabarwieniu patriotycznym, dodało nam to otuchy i woli walki. Medale dla wszystkich uczestników, statuetki dla zwycięzców były nagrodą za włożony trud i wysiłek.

Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w pływaniu

Stalowa Wola 08 kwietnia 2017 roku

Gratulujemy zawodnikom, którzy podczas międzynarodowych zawodów mieli okazję sprawdzić się z najlepszymi.

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Leżajska

Leżajsk 26 marca 2017 roku

Zawodnicy KP "ORKA" Przemyśl wzięli udział w zawodach pływackich w Leżajsku. Zawody śmiało można zaliczyć do udanych, zawodnicy zdobyli kilkanaście medali. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak wspaniałe zawody.

Zimowy obóz pływacki

Ustrzyki Dolne 23 stycznia 2017 roku

Podczas ferii zimowych w dniach 23.01.2017 r. - 28.01.2017 r. w Ustrzykach Dolnych odbył się zimowy obóz pływacki. Zawodnicy pod okiem trenerów mieli możliwość odbywania zajęć na basenie dwa razy dziennie. Zorganizowano również zajęcia w terenie oraz naukę jazdy na nartach. Był czas na zwiedzanie oraz zorganizowano ciekawe gry i zabawy oraz konkursy. Ten niezwykle intensywny czas został udokumentowany zdjęciami oraz filmami, które uczestnicy otrzymali po zakończeniu obozu.