Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

XII Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym

W dniu 7 grudnia 2014 r. na pływalni krytej przy ul. Matuszczaka odbyły się XII Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym im. Ferdynanda Tepera. W zawodach uczestniczyło 36 ratowniczek i ratowników, przedstawicieli 8 drużyn: MOSiR Sanok, Tarnobrzeskie WOPR, Przemyskie WOPR, Rzeszowskie WOPR, Pływalnia Karpik, Sokół Rzeszów, Przeworskie WOPR, Przeworskie WOPR II. Wśród ratowników drużyny przemyskiej wystąpili zawodnicy Klubu Pływackiego "Orka" Przemyśl: Mleczko Jędrzej, Telega Michał, Pacławska Weronika, Lewicki Piotr. Drużyna z Przemyśla została sklasyfikowana na czwartym miejscu.

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja drużynowa

 

XI Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym.

     W dniu 17 listopada 2013 r. na pływalni krytej przy ul. Matuszczaka odbyły się XI Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym. W zawodach uczestniczyło 28 ratowniczek i ratowników, przedstawicieli 5 drużyn: MOSiR Sanok, Tarnobrzeskiego WOPR, Przemyskiego WOPR i Przeworskiego WOPR.

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja drużynowa

Wyniki sztafety

 

III Zjazd WOPR Podkarpackiego.

     III Zjazd WOPR Województwa Podkarpackiego odbył się w dniu 9 marca 2013 r. Poprzedzony został kampanią wyborczą w jednostkach rejonowych, na których wybierano nowe władze i delegatów na Zjazd Wojewódzki. W sumie wybrano 18 delegatów. Przemyskie WOPR reprezentowane będzie przez panów: Artur Rostecki, Przemysław Sieńko, Jan Guran. W Zjeździe uczestniczyli także członkowie ustępujących władz, nie będący delegatami. W trakcie obrad oceniono mijającą kadencję, wybrano nowe władze WOPR Podkarpackiego oraz delegatów na Zjazd Krajowy WOPR  w osobach: Robert Dworak, Artur Rostecki, Józef Salik, Artur Szymański, Waldemar Rams, Henryk Brzozowski.

X Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym.

     W dniu 25 listopada 2012 r. odbyły się X Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym. Na starcie stanęło 58 zawodniczek i zawodników reprezentujących 13 drużyn. Indywidualne zawody wygrał Jakub Guzik z Krosna, natomiast klasyfikację zespołową zwyciężyła Drużyna Rzeszowskiego WOPR. Jak zawsze w zawodach wzięli udział ratownicy Przemyskiego WOPR wystawiając aż trzy drużyny.

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja drużynowa

...... ...... ...... ...... ......