Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Data dodania wiadomości: 17.01.2021

Odwołanie treningów pływackich oraz zajęć z nauki i doskonalenia pływania sekcji pływackiej "ORKA" Przemyśl

Drodzy Państwo, niestety basen jest zamknięty do odwołania, czekamy na dalsze decyzje odnośnie otwarcia basenów. Na chwilę obecną zajęcia nie odbywają się. O terminie wznowienia zajęć będziemy informować. Prosimy o wstrzymanie się z płatnościami za okres styczeń 2021 roku. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej.

Data dodania wiadomości: 28.12.2020

Odwołanie treningów pływackich oraz zajęć z nauki i doskonalenia pływania sekcji pływackiej "ORKA" Przemyśl podczas ferii zimowych

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zostały zamknięte baseny do dnia 17 stycznia 2021 roku, prawdopodobnie od dnia 18 stycznia 2021 roku zajęcia zostaną wznowione. O terminie wznowienia zajęć będziemy informować. Prosimy o wstrzymanie się z płatnościami za okres styczeń 2021 roku. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej.

Data dodania wiadomości: 17.12.2020

Organizacja zajęć podczas przerwy świątecznej

Drodzy sympatycy Klubu "Orka", ostatnie zajęcia przed świętami odbędą się we wtorek 22 grudnia 2020 roku, później czeka nas przerwa świąteczna do dnia 04 stycznia 2021 roku. Podczas ferii zimowych zajęcia odbywać się będą bez zmian. Korzystając z okazji chcielibyśmy Państwu złożyć najserdeczniejsze, świąteczne życzenia! Spokojnych, udanych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego Roku. Przede wszystkim w zdrowiu i w świetnych humorach wracajcie na basen!

Data dodania wiadomości: 15.12.2020

Zimowa półkolonia pływacka

Pobierz Kartę Kwalifikacyjną - I turnus

Pobierz Kartę Kwalifikacyjną - II turnus

Data dodania wiadomości: 14.12.2020

Zajęcia podczas ferii zimowych

Podczas ferii zimowych zajęcia treningowe odbywają się bez zmian. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa ofertę półkolonii zimowej (dwa turnusy) oraz zajęć z nauki i doskonalenia jazdy na nartach. Serdecznie zapraszamy.

Data dodania wiadomości: 14.12.2020

Zapisy

Szanowni Państwo, ogłaszamy nabór na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywać się będą raz lub dwa razy w tygodniu. Terminy zajęć do ustalenia: wtorki 17:00, niedziele: 15:00, 16:00, 17:00. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka prosimy o informację SMS 602 319 744 podając: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, wybrane terminy zajęć. Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych zawodnika:

Wypełnij Deklarację Członkowską

Podpisz Oświadczenie

i przyniesienie wypełnionej dokumentacji na zajęcia (prosimy wypełnioną dokumentację przekazać trenerowi na basenie). Informację odnośnie płatności za zajęcia znajdziecie Państwo poniżej:

Pismo powitalne - witamy w gronie Klubu Pływackiego Orka Przemyśl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 602 319 744 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Informacja odnośnie zachowania higieny i środków ostrożności - przypominamy o obowiązku noszenia przez dzieci maseczek w holu basenu, dezynfekcji rąk podczas wejścia na basen. Dziecko powinno zjeść posiłek najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem zajęć w wodzie. Należy pamiętać o dokładnym umyciu ciała pod prysznicem przed wejściem na nieckę basenu. Rodzice aktualnie nie mogą wchodzić z dziećmi na basen (dzieci muszą potrafić przebrać się i umyć samodzielnie, w razie potrzeby trenerzy pomagają dzieciom w szatniach). Z zajęć mogą korzystać tylko i wyłącznie dzieci zdrowe, w razie jakiegokolwiek podejrzenia pogorszenia stanu zdrowia, dziecko powinno zostać w domu.

Data dodania wiadomości: 07.12.2020

Oferta narciarska - zima 2021

Zobacz szczegóły już teraz

Data dodania wiadomości: 07.12.2020

Certyfikat pływacki

Zdobądź certyfikat potwierdzający umiejętność pływania Twojego dziecka

Data dodania wiadomości: 10.11.2020

Narodowe Święto Niepodległości

Informujemy, że w dniu 11 listopada obiekty POSiR są zamknięte, trening odwołany.

Data dodania wiadomości: 19.10.2020

Wznowienie treningów pływackich oraz zajęć z nauki i doskonalenia pływania sekcji pływackiej "ORKA" Przemyśl

Szanowni rodzice,

informujemy, że od wtorku 20.10.2020 roku zostaną wznowione zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Trenujemy bez zmian organizacyjnych, w tych samych terminach. W związku z powyższym zapraszamy już teraz na treningi pływackie. Więcej informacji podamy wkrótce, prosimy na bieżąco śledzić informacje na naszej stronie internetowej.

UWAGA

  • Na teren obiektu mają wstęp tylko osoby pływające i prowadzące zajęcia.
  • Przypominamy również o stale obowiązujących zasadach w okresie zagrożenia COVID-19.
Data dodania wiadomości: 15.10.2020

Odwołanie treningów pływackich oraz zajęć z nauki i doskonalenia pływania sekcji pływackiej "ORKA" Przemyśl

Szanowni rodzice,

informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, zaleceniami ograniczania kontaktów interpersonalnych w trosce o bezpieczeństwo dzieci, w nawiązaniu do decyzji rządu w sprawie zawieszania pracy niektórych placówek oświatowych, basenów w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, od 17.10.2020 r. wszystkie zajęcia z nauki i doskonalenia pływania na basenie zostają odwołane. O terminie wznowienia zajęć będziemy informować.

Informacja odnośnie płatności: za miesiąc październik liczymy połowę opłaty, za kolejne miesiące opłacamy same składki członkowskie 10 zł od dziecka. Nadpłatę za miesiąc październik można przeznaczyć na poczet składek członkowskich. Prosimy o wsparcie działalności Klubu w tym trudnym czasie, spotkajmy się zdrowi na basenie.

Data dodania wiadomości: 28.09.2020

Nocny maraton pływacki z okazji Dnia Podziemnego Państwa Polskiego

Wyniki zawodów

Data dodania wiadomości: 22.09.2020

Nocny maraton pływacki z okazji Dnia Podziemnego Państwa Polskiego

Komunikat organizacyjny zawodów

Lista startowa zawodów

Zapisy wyłącznie elektronicznie na stronie internetowej www.z-sercem.com

Zaloguj się na swoje konto użytkownika (dokonaj rejestracji, jeżeli jeszcze nie posiadasz konta użytkownika), następnie zapisz się na maraton wybierając opcję "Pływam indywidualnie".

Rodzicu zaloguj się na konto swojego dziecka. W sytuacji, kiedy jeszcze nie dokonałeś rejestracji załóż konto swojemu dziecku (rejestracja), następnie zaloguj się i zapisz dziecko na maraton wybierając opcję "Pływam indywidualnie". Jeżeli jesteś rodzicem, który chce wziąć udział w imprezie zarejestruj się (załóż konto), następnie zaloguj się i zapisz się na maraton wybierając opcję "Pływam indywidualnie". Jeżeli chcecie wziąć udział w maratonie i płynąć na jednym torze wybierz opcję "Pływam z rodziną, przyjaciółmi na jednym torze".

Zawodnicy rejestrują się (zakładają konta) i zapisują się samodzielnie (lub z pomocą rodziców). Należy zalogować się i zapisać na maraton wybierając opcję "Pływam indywidualnie”.

Jesteś osobą pełnoletnią i chcesz pływać z rodziną lub z najbliższymi na jednym torze? Zarejestruj się/zaloguj się i zapisz na maraton wybierając opcję “Pływam z rodziną lub przyjaciółmi na jednym torze”.

Jesteś trenerem? Zarejestruj się/zaloguj się i zapisz dzieci na maraton wybierając opcję  “Jestem trenerem i zapisuję zawodników”.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 602 319 744 lub pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Data dodania wiadomości: 24.08.2020


Nabór do Klubu Pływackiego "ORKA" - ZAPISY

Ogłaszamy nabór na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywać się będą raz, dwa lub trzy razy w tygodniu (do wyboru). Terminy zajęć do wyboru: poniedziałki 16:00, niedziele: 16:00, 17:00, 19:00. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka prosimy o informację SMS 602 319 744 podając: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, wybrane terminy zajęć (w razie potrzeby we wrześniu ustalony wcześniej termin zajęć będzie można zmienić). Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych zawodnika:

Wypełnij Deklarację Członkowską

Podpisz Oświadczenie

i przyniesienie wypełnionej dokumentacji na zajęcia (prosimy wypełnioną dokumentację przekazać trenerowi na basenie). Informację odnośnie płatności za zajęcia znajdziecie Państwo poniżej:

Pismo powitalne - witamy w gronie Klubu Pływackiego Orka Przemyśl

W razie pytań prosimy o kontakt SMS 602 319 744.

Informacja odnośnie zachowania higieny i środków ostrożności - przypominamy o obowiązku noszenia przez rodziców oraz dzieci maseczek w holu basenu, dezynfekcji rąk podczas wejścia na basen. Dziecko powinno zjeść posiłek najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem zajęć w wodzie. Należy pamiętać o dokładnym umyciu ciała pod prysznicem przed wejściem na nieckę basenu. Rodzice nie mogą wchodzić z dziećmi do szatni (w razie potrzeby trenerzy pomagają dzieciom w szatniach), obecnie trybuna basenowa jest zamknięta, rodzice proszeni są o ograniczenie czasu przebywania z dziećmi na basenie do minimum. Z zajęć mogą korzystać tylko i wyłącznie dzieci zdrowe, w razie jakiegokolwiek podejrzenia pogorszenia stanu zdrowia, dziecko powinno zostać w domu.

Data dodania wiadomości: 10.08.2020

Półkolonia pływacka VI turnus - Przemyśl 17.08.2020 r. - 21.08.2020 r.

Wypełnij Kartę kwalifikacyjną uczestnika:

Karta Kwalifikacyjna

Płatność na konto bankowe: Stowarzyszenie "Orka", bank PKO BP Nr 52 1020 4274 0000 1102 0051 0065 z dopiskiem "Imię i nazwisko dziecka, półkolonia" lub gotówką podczas pierwszego dnia zajęć.

Data dodania wiadomości: 26.07.2020


W terminie od 27 lipca WZNAWIAMY ZAJĘCIA TRENINGOWE. Po dłuższej przerwie związanej z okresem epidemii wracamy do realizacji zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży. Spotykamy się na treningach, jak przed przerwą spowodowaną zawieszeniem zajęć (jedyna zmiana dotyczy zajęć w niedziele o godz. 08:00, od drugiego sierpnia zajęcia będą odbywały się o godz. 09:00). W razie chęci zmiany terminów zajęć prosimy o kontakt SMS 602 319 744. Osoby zainteresowane wznowieniem zajęć prosimy o informację SMS 602 319 744 podając: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, terminy zajęć (potwierdzenie wcześniej wybranych dni tygodnia i godziny, chodzimy na treningi w tych samych terminach, jak przed okresem zawieszenia zajęć).

Informacja odnośnie płatności - w miesiącu marcu liczymy połowę dotychczasowej składki za zajęcia sekcji pływackiej, za miesiące: kwiecień, maj, czerwiec nie płacimy składki za zajęcia, jak za każdy miesiąc płacimy tylko składki członkowskie 10 zł od dziecka. Osoby, które nie wznowią zajęć od lipca nadal opłacają tylko składki członkowskie 10 zł od dziecka. Osoby, które wznowią zajęcia od lipca (lub w późniejszym okresie) opłacają składki członkowskie oraz za zajęcia sekcji pływackiej (w miesiącu lipcu 1/4 opłaty za zajęcia). Wysokość składek nie ulega zmianie składki. W sytuacji, kiedy rodzice opłacili składki w pełnej wysokości za miesiące marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec będą mogli odliczyć sobie nadpłatę w kolejnych miesiącach, kiedy tylko dziecko wznowi zajęcia na basenie. W razie pytań odnośnie płatności prosimy o kontakt SMS 602 319 744.

Informacja odnośnie zachowania higieny i środków ostrożności - przypominamy o obowiązku noszenia przez rodziców oraz dzieci maseczek w holu basenu, dezynfekcji rąk podczas wejścia na basen. Dziecko powinno zjeść posiłek najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem zajęć w wodzie. Należy pamiętać o dokładnym umyciu ciała pod prysznicem przed wejściem na nieckę basenu. Rodzice nie mogą wchodzić z dziećmi do szatni, obecnie trybuna basenowa jest zamknięta, rodzice proszeni są o ograniczenie czasu przebywania z dziećmi na basenie do minimum. Z zajęć mogą korzystać tylko i wyłącznie dzieci zdrowe, w razie jakiegokolwiek podejrzenia pogorszenia stanu zdrowia, dziecko powinno zostać w domu.

Data dodania wiadomości: 21.07.2020

...... ...... ........................