Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Data dodania wiadomości: 19.03.2021

Licencje zawodnicze Polskiego Związku Pływackiego

Informujemy o możliwości wyrobienia licencji sportowej Polskiego Związku Pływackiego. W razie zainteresowania prosimy o przekazanie trenerom następujących dokumentów:

- zaświadczenie od lekarza rodzinnego/medycyny sportowej "zdolny do uprawiania sportu - pływanie" na okres jednego roku,

- oświadczenie zgody na przetwarzanie danych Pobierz Oświadczenie

- imię, drugie imię i nazwisko,

- pesel,

- zdjęcie legitymacyjne (może być zrobione z legitymacji szkolnej telefonem, proszę aby było w miarę dobrej jakości),

- datę i miejsce urodzenia,

- adres zamieszkania. 

Przygotowane dokumenty można zeskanować (ewentualnie zrobić wyraźne zdjęcie) i przesłać drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Data dodania wiadomości: 19.03.2021

Zawieszenie zajęć pływackich Klubu Orka

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów od 20 marca do 9 kwietnia 2021 roku Kryta Pływalnia nieczynna. W związku z powyższym zajęcia Klubu Orka zostają zawieszone do odwołania. Informacja odnośnie płatności: Za miesiąc marzec liczymy połowę stałej opłaty miesięcznej. Ewentualną nadpłatę będzie można odliczyć sobie po wznowieniu zajęć. Ze sportowym pozdrowieniem

Data dodania wiadomości: 15.02.2021

Zmiana organizacji zajęć w niedzielę

Informujemy, iż zajęcia w niedzielę o godz. 18:00 oraz 19:00 są tymczasowo zawieszone. Osoby, które uczęszczały na te zajęcia prosimy o kontakt z trenerem Przemkiem pod nr tel. 601563202 w celu ustalenia innej godziny zajęć.

Data dodania wiadomości: 15.02.2021

Wznowienie treningów pływackich oraz zajęć z nauki i doskonalenia pływania sekcji pływackiej "ORKA" Przemyśl

Informujemy, że od poniedziałku 15.02.2021 roku zostaną wznowione zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Trenujemy bez zmian organizacyjnych, w tych samych terminach.

UWAGA zajęcia w niedzielę o godz. 18:00 oraz 19:00 są tymczasowo zawieszone. Osoby, które uczęszczały na te zajęcia prosimy o kontakt z trenerem Przemkiem pod nr tel. 601563202 w celu ustalenia innej godziny zajęć. 

Informacja odnośnie płatności: za miesiąc styczeń opłacamy samą składkę członkowską 10 zł od dziecka, za miesiąc luty wpłacamy połowę stałej miesięcznej opłaty.

UWAGA

  • Na teren obiektu mają wstęp tylko osoby pływające i prowadzące zajęcia.
  • Przypominamy również o stale obowiązujących zasadach w okresie zagrożenia COVID-19.

........................