Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Szlachetna Paczka

Przemyśl 10 grudnia 2018 roku

W dniu 08 grudnia 2018 roku odbył się finał akcji "Szlachetna Paczka". Nasi wolontariusze przygotowali prezenty. Zakupiono między innymi lodówkę, lekarstwa, żywność oraz chemię. Wcześniej wolontariusze spotkali się na "Śniadaniu Mistrzów", pływacy przygotowali piękne ozdoby choinkowe, które również zostały przekazane potrzebującej rodzinie.

 

Wizyta Świętego Mikołaja

Przemyśl 02 grudnia 2018 roku

Naszych pływaków odwiedził Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Było dużo radości i uśmiechów. Odbyła się również kwesta szlachetnej paczki, dziękujemy.

 

XI Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Horyniec-Zdrój 11 listopada 2018 roku

Nasi Pływacy z KP ORKA PRZEMYŚL zdobywają 32 medale indywidualnie i 2 w sztafetach. Gratulacje!

 

Półkolonia pływacka

Przemyśl wakacje 2018 roku

Za nami półkolonie pływackie, które odbyły się podczas wakacji. Każdy uczestnik w nagrodę otrzymał dyplom uznania!

 

Obóz pływacki

Solina 25 czerwca 2018 roku

Dziękujemy uczestnikom obozu pływackiego, który odbył się w tym roku nad Soliną. Oprócz zajęć treningowych na pływalni zorganizowaliśmy mnóstwo innych atrakcji, między innymi rejs statkiem oraz Paint Ball. Do zobaczenia za rok!!

 

II Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w pływaniu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

Przemyśl 03 czerwca 2018 roku

Zakończyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Przemyśla w pływaniu. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Przemyśla za objęcie imprezy honorowym patronatem. Klub Pływacki "Orka" Przemyśl gościł zawodników z klubu "Delfin" Horyniec-Zdrój oraz innych zawodników z Przemyśla i okolic. Łącznie wystartowało ponad 130 pływaków, zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych, odbyły się wyścigi sztafetowe. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przemyśl 02 maja 2018 roku

Odbyła się czwarta edycja Maratonu pływackiego z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Wystartowało ponad stu dwudziestu uczestników, został ustanowiony nowy rekord Przemyśla 286,15 km. Dziękujemy zawodnikom za udział w imprezie, władzom miasta za udostępnienie basenu.

 

Półkolonia pływacka

Przemyśl 05 luty 2018 roku

W drugim tygodniu ferii odbyła się zimowa półkolonia pływacka. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni w Przemyślu oraz w Jarosławiu. Zwiedziliśmy Narodowe Muzeum Ziemi Przemyskiej, byliśmy też w kinie Helios.

 

Obóz narciarsko - pływacki

Czarna Góra 28 styczeń 2018 roku

W dniach 28.01.2018 - 03.02.2018 roku w Czarnej Górze odbył się obóz zimowy. Uczestnicy tej wyprawy doskonalili swoją jazdę na nartach oraz mieli zajęcia na pływalni. Zwiedziliśmy też Kopalnię Złota w Złotym Stoku.

........................