Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przemyśl 02 maja 2019 roku

W dniu 02 maja 2019 roku odbył się maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dziękujemy za objęcie tego wydarzenia honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz za udostępnienie krytej pływalni na potrzeby organizacji tej imprezy sportowej. W tym dniu pobiliśmy nowy rekord maratonu, wspólnie przepłynęliśmy 291,75 km.

 

Charytatywny Nocny Maraton Pływacki

Przemyśl 29 marca 2019 roku

W nocy z 29 marca na 30 marca 2019 r. w Przemyślu odbył się Charytatywny Nocny Maraton Pływacki pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Pływanie w nocy dla wielu uczestników imprezy było czymś nadzwyczajnym, miło było też pomóc jednemu z mieszkańców naszego miasta.

 

Półkolonia zimowa

Przemyśl 18 lutego 2019 roku

Dla młodszych dzieci, w drugim tygodniu ferii zimowych odbyła się półkolonia. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni w Przemyślu oraz w Jarosławiu, były wycieczki, szkolenia i zajęcia sportowe.

 

Obóz zimowy

Czarna Góra 10 lutego 2019 roku

Wróciliśmy z obozu zimowego! Było przepięknie, codziennie nauka i doskonalenie jazdy na nartach, snowboardzie. Każdego dnia zajęcia na basenie. Pogoda dopisała, warunki do jazdy na nartach wymarzone. Zapraszamy wszystkich do udziału w obozie zimowym za rok!

..............................