Trenuj Swoje

Ciało

 

Nie ma znaczenia czy jesteś najlepszy. Najważniejsze jest, że robisz wszystko, aby być najlepszym.

Idź

 

Uwolnij swój

Umysł

 

Kiedy prowadzisz nie daj się wyprzedzić, kiedy zostajesz z tyłu nie poddawaj się. Im więcej wysiłku w coś włożysz, tym więcej będziesz z tego miał.

IDŹ

Header

Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Horyniec - Zdrój 10 listopada 2019 roku

Worek medali!!

 

 

Maraton Pływacki z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Ustrzyki Dolne 9 listopada 2019 roku

W dniu 9 listopada wzięliśmy udział w Maratonie Pływackim z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wspólnie pokonaliśmy dystans 203.6 km. Szczegółowe wyniki znajdą Państwo na portalu internetowym www.z-sercem.com po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika.

 

 

 

 

Nocny Maraton Pływacki z okazji Dnia Podziemnego Państwa Polskiego

Przemyśl 27 września 2019 roku

W dniu 27 września 2019 roku odbył się Nocny Maraton Pływacki z okazji Dnia Podziemnego Państwa Polskiego. Wspólnie przepłynęliśmy 251.9 km. Szczegółowe wyniki znajdą Państwo na portalu internetowym www.z-sercem.com po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika.

 

Półkolonia pływacka

Przemyśl wakacje 2019 roku

Podczas wakacji odbyło się sześć turnusów półkolonii pływackich.

 

Letni obóz pływacki

Ustrzyki Dolne 01 lipca 2019 roku

Dziękujemy naszym pływakom za udział w kolonii.

 

Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w pływaniu

Przemyśl 02 czerwca 2019 roku

Zawody pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

 

Maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przemyśl 02 maja 2019 roku

W dniu 02 maja 2019 roku odbył się maraton pływacki z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dziękujemy za objęcie tego wydarzenia honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz za udostępnienie krytej pływalni na potrzeby organizacji tej imprezy sportowej. W tym dniu pobiliśmy nowy rekord maratonu, wspólnie przepłynęliśmy 291,75 km.

 

Charytatywny Nocny Maraton Pływacki

Przemyśl 29 marca 2019 roku

W nocy z 29 marca na 30 marca 2019 r. w Przemyślu odbył się Charytatywny Nocny Maraton Pływacki pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Pływanie w nocy dla wielu uczestników imprezy było czymś nadzwyczajnym, miło było też pomóc jednemu z mieszkańców naszego miasta.

 

Półkolonia zimowa

Przemyśl 18 lutego 2019 roku

Dla młodszych dzieci, w drugim tygodniu ferii zimowych odbyła się półkolonia. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni w Przemyślu oraz w Jarosławiu, były wycieczki, szkolenia i zajęcia sportowe.

 

Obóz zimowy

Czarna Góra 10 lutego 2019 roku

Wróciliśmy z obozu zimowego! Było przepięknie, codziennie nauka i doskonalenie jazdy na nartach, snowboardzie. Każdego dnia zajęcia na basenie. Pogoda dopisała, warunki do jazdy na nartach wymarzone. Zapraszamy wszystkich do udziału w obozie zimowym za rok!

........................