SPLASH Entry Editor
SPLASH Entry Editor
Zgłoszenia do zawodów
XI Zawody Pływackie z Okazji Świêta Niepodległości,  Horyniez Zdrój  (POL)   ( Short Course (25m) )
8 Listopad 2018

Klub Pływacki Orka PrzemyślORKA
Wołoszyn Bartłomiej

Tel.: 602319744
Faks:


Mêżczyzn:
BABIAK, Miłosz2009-03-23POL
4.50m klasycznyNT
BABIAK, Paweł2006-02-18POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
BUKŁAD, Kacper2007-02-28POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
BUKŁAD, Michał2005-09-07POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
BURAK, Bartłomiej2004-06-29POL
11.
15.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
GAWEŁ, Marcel2002-02-03POL
11.
15.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
GERCZUK, Jakub2003-12-07POL
9.
15.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
GRĘDA, Jakub2006-10-04POL
9.
13.
50m motylkowy
50m klasyczny
NT
NT
KIERKAŁO, Mateusz2002-08-05POL
11.
15.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
KSIĄŻEK, Karol2007-09-17POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
KUŁAK, Szymon2009-02-13POL
2.
6.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
LISOWSKI, Michał2004-10-13POL
9.
15.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
LULA, Mateusz2006-03-22POL
11.
15.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
PYRCZ, Jakub2002-11-18POL
9.
15.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
ROGALA, Jakub2005-12-16POL
9.
13.
50m motylkowy
50m klasyczny
NT
NT
SKÓRA, Marcin2005-07-02POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
SKÓRA, Wiktor2007-05-12POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
WOTA, Adam2011-01-24POL
2.
6.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
ZAWORSKI, Filip2008-05-12POL
2.
4.
50m grzbietowy
50m klasyczny
NT
NT
ZAWORSKI, Jakub2005-02-04POL
13.
15.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT

Kobiet:
BRYLONEK, Amelia2009-01-19POL
1.
5.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
BRYLONEK, Oliwia2003-03-04POL
12.
14.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
GRĘDA, Zuzanna2009-04-20POL
3.
5.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
HARŁACZ, Aleksandra2007-06-05POL
12.
14.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
KICIŃSKA, Anna2005-02-11POL
8.
14.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
KIERKAŁO, Weronika2004-01-13POL
8.
14.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
KIJOWSKA, Anna2008-12-21POL
3.
5.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
KIJOWSKA, Barbara2007-01-17POL
12.
14.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
KOPKO, Anna2002-10-03POL
12.50m klasycznyNT
KULAN, Amelia2007-07-30POL
12.
14.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
LULA, Aleksandra2003-12-05POL
8.
14.
50m motylkowy
50m dowolny
NT
NT
OSTROWSKA, Klara2010-10-27POL
1.
5.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
POLKOWSKA, Alicja2009-08-16POL
3.
5.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
POTOCZNA, Klara2010-02-15POL
1.50m grzbietowyNT
RACHWAŁ, Emilia2009-10-14POL
3.
5.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
RATAJCZYK, Karolina2010-09-26POL
1.
3.
50m grzbietowy
50m klasyczny
NT
NT
STRYLEWICZ, Paulina2001-08-05POL
10.
14.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
SZLOCH, Kinga2005-11-19POL
12.
14.
50m klasyczny
50m dowolny
NT
NT
ZIELIŃSKA, Ewa2008-06-26POL
1.
3.
50m grzbietowy
50m klasyczny
NT
NT
ZIELIŃSKA, Jagoda2007-05-17POL
10.
14.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT
ŚWIDRAK, Adrianna2006-09-30POL
10.
14.
50m grzbietowy
50m dowolny
NT
NT

Zgłoszenia sztafet:
1. team, Mieszane
2. team, Mieszane
3. team, Mieszane
4. team, Mieszane
10 years and younger
10 years and younger
7.
7.
20.
21.
4 x 50m dowolny
4 x 50m dowolny
4 x 50m zmienny
4 x 50m zmienny
NT
NT
NT
NT

79 zgłoszenia indyw., 4 zgłoszenia sztafet, opłata start. (wszystkie kluby): -